background

„W mojej karierze towarzyszyło mi wiele dolegliwości i urazów. Na każde z nich Łukasz znalazł złoty sposób. Polecam.”

Bartłomiej Mróz

Vice Mistrz Świata i Europy, Para-Badminton.

 • "Po operacji kręgosłupa lędźwiowego miałem trudności z poruszaniem się i codziennymi czynnościami domowymi. Pan Łukasz poprzez masaże i ćwiczenia sprawił że mój stan znacznie się poprawił. Jak najbardziej polecam skorzystać z Jego fachowej wiedzy i umiejętności. Po prostu ,, ręce które leczą ". Moja opinia - Megapozytywna"
  Andrzej
  Znany Lekarz
 • "Pan Łukasz to przede wszystkim osoba, która zna się na tym co robi i cały czas poszerza swoją wiedzę. Byłam u niego na kilku wizytach i i za każdym razem wychodzę zadowolona :) Zdecydowanie polecam, opanowany i bardzo cierpliwy, z chęcią odpowiada na każde pytanie. Przede wszystkim jest to fizjoterapeuta, który wykonuje swoją pracę z pasją!"
  Martina
  Znany Lekarz
 • "Odwiedziłem Pana Łukasza po zwichnięciu stawu ramiennego. Już po jednej wizycie zmniejszył się ból oraz poprawił zakres ruchomości. Dodatkowo otrzymałem porady w sprawie ćwiczeń do samodzielnego usprawnianiu barku. Jestem bardzo zadowolony z wizyty oraz polecam wszystkim."
  Darek M
  Znany Lekarz
 • "Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie do niego. Łukasz poprostu wie co robi, nie porównując go do nikogo innego, bo to byłoby niegrzeczne, chłopak sam tworzy własną markę, oraz jakość swoich usług w zakresie "uzdrawiania" ludzi. Najlepiej i zobaczyć na własne oczy. Po wizycie, następnego dnia, nie wiedziałem co się z moim ciałem stało, tak w życiu zrelaksowanych, rześkich mięśni jeszcze nie miałem."
  Krzysztof Z.
  Znany Lekarz
background

"Współpraca z Łukaszem w trakcie całego roku to dla mnie podstawowy element przygotowania. Profesjonalne podejście oraz doświadczenie sprawiają, że jestem spokojny o swój rowerowy sezon."

Mariusz Jarek

Mistrz Polski MTB FourCross

Umów swoją wizytę

Zadzwoń
 • "Magik o wielkiej wiedzy... kilka razy uchronił mnie przed krojeniem przez chirurgów. Posiada wszechstronną wiedzę, ratował mój kręgosłup, barki, biodra, kolana, łokcie, kostki... Działa kompleksowo, nie ograniczając się tylko do kontuzjowanego miejsca, poszukuje również pośrednich przyczyn powstania urazu. Doskonały w stosowaniu tapingu przy różnych urazach. Potrafi błyskawicznie postawić na nogi. Zawsze idealnie doradzi i dopasuje zestawy ćwiczeń do samodzielnej rehabilitacji."
  Michał G.
  Znany Lekarz
 • "Bardzo fachowe podejście do osoby rehabilitowanej, kompleksowe widzenie przyczynowo-skutkowe. Wizyta u Łukasza jest czasem wyciszenia i powrotu do zdrowia, udziela bardzo fachowych rad co do zachowań ruchowych. Kilkunastotygodniowe leczenie okazało się nieskuteczne. Wizyty terapii manualnej przywróciły mi sprawność zawroty głowy minęły bezpowrotnie, Polecam."
  Grzegorz G.
  Znany Lekarz
 • "Z czystym sumieniem pragnę polecić Pana Łukasza jako doskonałego fizjoterapeutę. Pierwszy raz gdy skorzystałem z jego usług był młodziutkim człowiekiem, ja zaś z bólu chodziłem po ścianach. Wtedy podchodziłem sceptycznie do jego umiejętności tym bardziej że byłem u renomowanego fizjoterapeuty o pomoc i oprócz słonej opłaty ból pozostał. Praktycznie jedna wizyta wystarczyła bym stanął na nogi bez bólu i mógł normalnie samodzielnie funkcjonować. Od tego czasu ze względu na dyskopatię i różne rotacji miednicy i inne musiałem korzystać z jego usług. Za każdym razem pomógł mi bez mała od ręki po jednej wizycie a było naprawdę źle. Wizyty u Pana Łukasza oprócz wyjątkowej skuteczności cechuje delikatna technika dla pacjenta bez jakiś super siłowych nastawień stawów czy kości. Dodatkowo ten człowiek oprócz profesjonalizmu łączy w swojej pracy fachowość z wrażliwością i empatią w stosunku do pacjentów. Dodatkowo z dumą mogę powiedzieć jako potwierdzenie doskonałego warsztatu fizjoterapeutycznego że wielokrotnie polecałem go moim bliskim, znajomym i za każdym razem im pomagał w bardzo szybki sposób nawet gdy inni nie dawali rady. Nie bez znaczenia jest fakt że cały czas przechodzi kursy i szkolenia uzyskując jakieś tam certyfikaty w swojej dziedzinie. Podsumowując mogę z gorąco polecić tego Fachowca jako dobrego człowieka i specjalistę który niezwykle skutecznie niesie pomoc w ramach usługi fizjoterapeutycznych tam gdzie nie jest wymagana interwencja chirurgiczna. Życzę innym pomagającym cierpiącym ludziom różnych profesji takiego zaangażowania i skuteczności. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów Panie Łukaszu!"
  Adam M.
  Znany Lekarz

Umów swoją wizytę

Zadzwoń